Home

Finsky rally jezdec

Ypres rally vyhrál finský jezdec Škody Juho Hänninen. BRUSEL (MEDIAFAX) - Finský jezdec Škody Juho Hänninen vyhrál v sobotu Ypres rallye v Belgii a zaznamenal desáté vítězství v seriálu závodů Intercontinental rallye challenge. Český závodník Antoním Tlusťák skončil desátý, informují o tom internetové stránky rally Domácí jezdec Jari-Matti Latvala vyhrál Finskou rallye, osmý díl mistrovství světa v automobilových soutěžích. Tovární dvojka Fordu navázala na loňský triumf svého krajana a týmového kolegy Mikky Hirvonena, který rallye po páteční nehodě nedokončil. Nejlepším z českých jezdců byl třináctý Martin Prokop Právě ve Finsku s ním Pietarinen poprvé pojede. Moc dobře si pamatuji na své loňské zdejší vítězství a nyní se již nemohu dočkat na svezení s novou generací vozu ŠKODA FABIA R5 evo, řekl s nadšením mladý finský jezdec před nadcházejícím devátým kolem mistrovství světa FIA World Rally Championship

Finskou rally vyhrál domácí jezdec Latvala iSport

1. Brno - Tolik sportovních odvětví a jejich hvězd na jednom místě jen tak neuvidíte. Akvabely, cyklisté, gymnasté, fotbalisté i hendikepovaní sportovci. Veletrh Sport Life, který od pátku do neděle obsadí brněnské výstaviště, tradičně nabízí pořádnou porci zábavy
  2. Třetí tovární jezdec značky ŠKODA Jan Kopecký (19/dva starty) je desátý. Každý jezdec může v průběhu roku získat body do celkové klasifikace WRC — 2 na sedmi zvolených rally, do konečné klasifikace se každému jezdci započítává nejlepších šest výsledků
  3. Celkem videí: 27931: Celkem fotogalerií: 13749: Celkem her: 120: Celkem komentářů: 1690858: Celkem hlasů: 547079: Celkem členů: 281641: Celkem VIP: 5.
  4. Finský rally jezdec . My name is Díky - Mika Havinen. Omlouváme se, ale videa nahraná před datem 1.1.2013 byla archivována. Podobné . Když.

RALLY FINLAND. Jedna z nejslavnějších rally světa Neste Oil Rally Finland. Počátky finské soutěže se datují do roku 1951. Pod názvem 1000 Lakes Rally nesměla chybět v zahajovacím ročníku MS v rally v roce 1973. Není divu že většinu z doposud odjetých ročníků vyhráli finští jezdci, přezdívaní také Flying Finns Přečtěte si o tématu Finský jezdec. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Finský jezdec, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Finský jezdec jezdec rallye. Nacházíte se ve vyhledávání křížovkářského slovníku, který právě zobrazuje veškeré shody, které nalezl pro hledaný výraz jezdec rallye. Pokud zde nevidíte žádnou odpověď, kterou hledáte, zkuste nejdříve překontrolovat, zda jste zadali správně hledanou frázi Finská rallye 2010 (oficiálně 60.Neste Oil Rally Finland) byl 8. podnik Mistrovství světa v rallye 2010 (WRC), který se konal ve Finsku 29.-31. července 2010. Absolutním vítězem se stala posádka Jari-Matti Latvala a Miikka Anttila s vozem Ford Focus RS WRC.Závod o délce 310,29 km se jel na šotolině Start měl sice lepší Kristoffersson, ovšem za první zatáčkou udělal drobnou chybu, které finský jezdec využil a dostal se do vedení. Po celou dobu na něj zezadu doslova tlačil Ekström s Kristofferssonem, Fin ovšem odolal. Poslední zatáčka finále navíc přinesla rozuzlení v boji o další pódiová umístění

V posledních pěti rally WRC-2 vždy zvítězil jezdec se špičkovým speciálem FABIA R5. Na Italské rally v červnu a na Polské rally v červenci byl úspěšný 23letý Fin Teemu Suninen, který vítěznou sérii zahájil na Mexické rally. Na Argentinské rally byl nejrychlejší Nicolás Fuchs a spolehlivý vůz z Mladé Boleslavi tak. Mladá Boleslav 17.10.2009-Rally Bohemia vyhrál Finský jezdec Hänninen. 18.10.2009. Poslední závod mezinárodního mistrovství České republiky v Rally Vyhrála Finská posádka Hännine-Markkula na voze Škoda Fabia S 2000

Finská rallye: Tovární jezdec ŠKODA Kalle Rovanperä chce

Finský jezdec Hirvonen zvítězil ve Švédské rallye. 14.02.2010 13:44 Aktualizováno 14.02. 14:18. Sdílejte: Facebook Twitter Email. Úvodní závod mistrovství světa v automobilových soutěžích Švédskou rallye vyhrál Fin Mikko Hirvonen s fordem. Druhý skončil šestinásobný šampion Francouz Sébastien Loeb s citroënem, na. Švédskou rallye opanoval finský jezdec Latvala. 12. 2. 2017 17:20 Sport. video: WRC Promoter a APO MULTICAM. Články s tímto videem na iDNES.cz. Sdílet video na FB. Následující videa. Povzbudivá zdravice Petry Kvitové. Nadějný finský jezdec Jari Huttunen prošel úspěšně náročným výběrovým řízením a v příštím roce se připojí k programu rozvoje mladých talentů týmu Hyundai Motorsport. V sezóně 2018 ho čeká účast v soutěži WRC2 za volantem speciálu Hyundai i20 R5 Třetí je se ztrátou 1,8 sekundy druhý tovární jezdec škodovky Kalle Rovanperä, v identickém čase s dalším mladým talentem, Rakušanem Simonem Wagnerem. SOBOTA. Další program rally byl přesunut víceméně na Liberecko. Zde se jelo celých osmnáct zkoušek. Ty byly sice kratší, ale o to techničtější Ve vrtulníku jsem myslel, že jdu do nebe, řekl jezdec 1 / 11. Prohlédnout znovu. Drsný finský karambol. Ve vrtulníku jsem myslel, že jdu do nebe, řekl jezdec. Raul Badiu měl ve Finsku ošklivou nehodu | Koláž: iSport.cz Ott Tänak slaví výhru ve Finsku.

Tovární jezdec mladoboleslavské Škody Juho Hänninen z Finska, který letos dlouho vedl slavnou Rallye Monte Carlo, se poprvé představí českým divákům. V pátek a v sobotu bude závodit na Cetelem Valašské rally, úvodním podniku mistrovství republiky v automobilových soutěžích Omluvou týmu, rodině i sponzorům začal své hodnocení v cíli Maďarské rally nadějný soutěžní jezdec Erik Cais.... Pech se může těšit z osmého titulu, Autoklub vyhlásí šampiony 2.11.2020 11:5 Rally. Vrchy. Okruhy. Formula 1. Karting. Start měl sice lepší Kristoffersson, ovšem za první zatáčkou udělal drobnou chybu, které finský jezdec využil a dostal se do vedení. Po celou dobu na něj zezadu doslova tlačil Ekström s Kristofferssonem, Fin ovšem odolal. Poslední zatáčka finále navíc přinesla rozuzlení v boji. Po skončení Finské rally nemohl C. Sainz uvěřit že dostal penalizaci za předčasný start. Koho potkal, tomu se omlouval a všem vysvětloval sympatický jezdec že je to poprvé za jeho závodnickou kariéru co se mu taková to situace stala

Na Sport Life dorazí i legendární finský rallye jezdec

1. Printsport Racing vznikl v roce 1997 a provozuje ho bývalý finský rallye jezdec Eero Räikkönen. Stejně jako většina jiných společností zabývajících se motorsportem nabízí širokou škálu služeb, od pronajímání aut přes prodej náhradních dílů až po údržbu aut a trénování jezdců. (Junior World Rally Championship)
  2. ulých dvou letech
  3. Finský jezdec Esapekka Lappi během Walles Rally, která se jela před týdnem, naboural do stromu. S Fabií R5 se mu však povedlo strom trefit tak šikovně, že i když si zníčil zadek auta, tak mohl pokračovat dál v ostrém tempu. Bouračka ho..

Finská rally: ŠKODA je připravena na „formuli 1 v lese